סוגי חלונות אלומיניום בלגי

חלון אלומיניום בלגי הינו חלום שהמסגרת שלו שנקראת גם הפרופיל הינה בעלת חיתוך דק מאוד. מאפיין של החלונות הבלגים הינם שהם עשויים ברובם מזכוכית כאשר זו מונחת בין הפרופילים של החלון.

שימוש בחלון בלגי מאפשר בחירה בחלון בעיצוב אישי המאפשר מגוון של חלוקות וצורות כך שניתן לקבל מראה ייחודי.

היתרונות שבבחירה בחלונות בלגים העשויים אלומיניום הינם שהוא מאפשר קבלת בידוד רעשים מרבי, הוא עמיד, אוטם בצורה טובה את תנאי מזג האוויר המשתנים ואינו דורש תחזוקה רבה.

חסרונו העיקרי של השימוש באלומיניום לחלונות בלגים הינו בעת ההתקנה שכן יש חשש שייפגע הפרופיל בעת התקנתו. לפניכם סוגי חלונות אלומיניום בלגי שונים.

חלון בלגי דגם 1700

פרופיל מדגם 1700 מתאים למפתחים בגובה של עד מטר ועשרים ונחשב לדק במיוחד.  דגם זה מתאים לחלונות הזזה.

חלון בלגי דגם 7300

גם דגם זה מתאים לחלונות הזזה בלבד אך הוא עבה יותר ומתאים גם למפתחים הגבוהים יותר ממטר ועשרים. פרופיל זה הינו בחירה טובה לחלונות המרפסת.

חלון בלגי דגם 4300

דגם זה של חלונות בלגים מתאים למפתחים מכל הגדלים אך בניגוד לדגמים שצוינו, חלון זה מתאים לחלונות ציר בלבד.

ראו גם: חלונות אלומיניום

זכוכיות לחלון בלגי

חלונות בלגיים

לפניכם סוגי הזכוכיות המומלצות לשימוש בחלונות בלגים אך אין מניעה משימוש בכל סוג של זכוכית אחרת. הזכוכית הנפוצה יותר להתקנה בפרופילים בלגים הינה זכוכית טריפלקס. זכוכית זו נחשבת לבטיחותית ביותר מפני שכאשר הינה מקבלת מכה היא לרוב תיסדק בלבד. סוג מומלץ נוסף של זכוכית לחלונות בלגים הינה זכוכית בידודית. זכוכית זו עשויה משתי לוחות זכוכית כאשר במרווח ביניהם יש גז או אוויר והיא יעילה ביותר על מנת לבודד מרעשים וממזג האוויר. למידע נוסף אודות חלונות בלגיים, הכנסו לאתר אופן אלום.

ראו גם: מידע אודות ויטרינות זכוכית כאן >>

התקנת חלון אלומיניום בלגי

היום קבלנים רבים בוחרים להתקין חלונות בלגים העשויים אלומיניום עוד בעת בניית הבית. יחד עם זאת, במידה והנכם מעוניינים להחליף את חלון ביתכם לחלון אלומיניום בלגי כדאי שתדעו שלחלונות גדולים המחיר נקבע על פי מטר ואילו בשטחים הקטנים ממטר מרובע המחירים משתנים.

נהוג להעניק אחריות על החלונות הבלגים למשך לפחות כשנה לאחר ההתקנה כאשר הינה כוללת את מסגרת החלון בלבד וכמו כן את עבודתו של מתקין החלונות.

מכיוון שאריכות חייה של הזכוכית איננה תלויה בקבלן או במתקין החלון, לא נהוג לתת עלייה אחריות כלל אך יש לציין שבעת בחירת הזכוכית כמו שצוין במאמר, ניתן לבחור בזכוכית שכמעט ואיננה נשברת אלא רק נסדקת.

ראו גם: תריסי אור | דלתות זכוכית

שיתוף ב facebook
שיתוף ב google
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

מאמרים נוספים

צרו איתנו קשר ונחזור אליכם בהקדם!