דלתות נאספות

כשהטבע והבית רוצים להיפגש, כשהנוף החיצוני פורץ פנימה במלוא הדרו – כאן בדיוק נכנסות הדלתות הנאספות מבית INNOUT.
המגוון הרחב של הפתרונות בתחום הדלתות הנאספות יעניק לך פתרון אמיתי לשילוב מנצח בין החוץ לפנים – פתיחה מלאה או חלקית, מפתח רחב ושלם של יציאה אל הטבע.

חלונות מינימל

סגנון חדשני ומודרני בחלונות ודלתות מינמל. היום כולם מחפשים את המראה הנקי, המודרני, הקלאסי לחלונות והדלתות בביתם – כאן בדיוק נכנסת חברת INNOUT לתמונה – והתמונה היא פשוטה ונקיה!
מסגרת החלון או הדלת הופכת לדקה ביותר ובכך מאפשרת מראה חלק ונקי בין פנים הבית לבחוץ – חברתנו יבואנית של המותגים המובילים בשוק בתחום זה, וכן מותגים מהמובילים בשוק המקומי!

פרוייקטים נבחרים

שיתופי פעולה

מאמרים אחרונים

צרו איתנו קשר ונחזור אליכם בהקדם!

למה INNOUT?

איכות ויוקרה

מותג היוקרה INNOUT מבית אופן אלום דיזיין שם לעצמו כמטרת על להוות "חוד החנית" בכל הנוגע לאיכות ההרכבה והחומרים. אנו פועלים באופן עקבי אל מול ספקינו השונים לעמידה בסטנדרטים גבוהים, תקנים אירופאים מחמירים והכשרה טכנית מקיפה ומעמיקה של כל צוותי החברה, כל זאת בכדי לתת את הפתרון האיכותי והטוב ביותר לקהל לקוחותינו. המותגים המיובאים ע"י חברת INNOUT נחשבים מהמובילים בעולם ואנו שבים ובוחנים באופן עקבי את האיכות והייחודיות שלהם, כל זאת בכדי לעמוד בדרישות המחמירות של שוק הבניה הפרטית והציבורית.

שירות 360°

צוות INNOUT ישמח להירתם לפרויקט שלך כבר מהשלבים הראשוניים – בעצם כבר מחבלי הלידה. נשמח לסייע בתכנון הפרויקט, בחשיבה משותפת על הפתרונות הנכונים עבורך, במפגשים אל מול צוות האדריכלים, העברת כל הפרטים הטכניים לקבלן ו/או למפקח. אנו עובדים בשקיפות מלאה – על כל שלב ושלב שאנו מתקדמים – תמיד אנו משאירים אותך בתמונה. ולאחר סיום ההתקנה, נשאר זמינים עבורך לכל נושא ולכל שאלה!

יחס אישי

לאחר סגירת כלל הפרטים אודות ביצוע הפרויקט, יוקצה לטובת הפרויקט איש קשר מטעם חברתנו. איש הקשר יעמוד איתך באופן אישי בקשר לפי הצרכים שלך – יעדכן אותך בכל שלב ושלב בו אנו נמצאים ויהיה זמין תמיד לשאלותיך!אנו מתגאים בהיותנו חברה משפחתית, אשר טומנת בחובה מסירות ומחויבות של כל בעלי התפקידים בחברה. בחברתנו, אנו מבינים את חשיבות האמון בין הקבלן ללקוח, ועם למעלה מ-30 שנות נסיון, אנו רואים ביושרה, מקצועיות, אתיקה ושביעות רצון של לקוחותינו ערך עליון.